Přednáška "Studium v zahraničí"

Vloženo: 8.1.2020 | Autor: Celko | Zobrazeno: 117x
Dne 12.12. 2019 absolvovali žáci 4.G a zájemci ze třídy 5.P, v rámci kariérového poradenství, přednášku o studiu v zahraničí. Přednášku vedla slečna Mgr.Kristýna Havlíková ze společnosti Education.cz. V rámci přednášky byli žáci seznámeni s možnostmi studia ve Velké Británii, USA, Německu, Rakousku a Polsku. Představeny jim byli specifika a hlavní výhody studia v jednotlivých zemích, včetně podmínek přijetí, školného, možnosti stipendií, ubytování a brigád.