Nevládní nezisková organizace Rytmus hledá asistent(k)y

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 203x
Rytmus podporuje lidi se zdravotním postižením v aktivním začleňování do života – ve škole, v práci, v místě bydliště a při volnočasových aktivitách.

Hledáme novou kolegyni/kolegu do perspektivního týmu na pozici ASISTENT/KA ve službě PODPOROVANÉ ZAMĚSTNÁVÁNÍ a TRANZITNÍ PROGRAM.

- Hledáš práci, která má smysl?
- Chceš pomáhat druhým?
- Chceš získat praxi do života?
- Chceš flexibilní práci?
- Chceš pracovat v Praze s mladými lidmi s mentálním postižením a podporovat je v aktivním začleňování do života?

ANO? TĚŠÍME SE NA TEBE!

Hledáme dobrého, motivovaného a zodpovědného člověka. Smysl pro humor je výhodou! :) Praxe není potřeba, všechno tě naučíme.

NABÍZÍME:

- práci na DPP s nástupem únor/březen 2019
- flexibilní pracovní čas (možnost skloubit asistence se soukromým životem, školou nebo i jinou prací)
- příjemné pracovní prostředí v mladém a energickém týmu, kde se společně rádi zasmějeme, otevřeně komunikujeme a nasloucháme si
- pro Tvůj profesní i osobní růst Tě čekají pravidelné supervize, kurzy, porady a metodická setkávání zkušenějším pracovníkem
- zajímavou praxi pro studenty pedagogických oborů
- finanční ohodnocení 135 Kč/hod. + další benefity po zaučení
- nové a zajímavé zkušenosti, zážitky a kontakty

Zaujali jsme tě? Životopis a motivační dopis posílej na mail: nabor@rytmus.org

Více informací: