Informační den UK

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 198x
Uvažujete o studiu na Univerzitě Karlově? Navštivte Informační den UK. Formou prezentací jednotlivých fakult v posluchárnách a na informačních stáncích představíme celou studijní nabídku.

Uvítáme všechny zájemce o studium – přijďte a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. Srdečně vás zveme také na doprovodný program, jehož součástí budou nejrůznější prezentace, výstavy, muzeum apod. Jak studium na UK probíhá a co při něm můžete zažít? Odpoví vám také přímo naši současní studenti – najdete je v oblíbené studentské kavárně.

Více informací na https://ipsc.cuni.cz/IPSC-118.html