Gaudeamus

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 188x
Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání.

Nemůžete se rozhodnout jakou školu si vybrat? Nevíte na jaké obory máte předpoklady? Gaudeamus je tady pro vás!

Přímo na veletrhu se můžete otestovat a zjistit, na které obory se nejlépe hodíte. Naši poradci vám také pomůžou s výběrem vhodné školy nebo fakulty, která nabízí váš obor.

Jestli vás zajímá, kde se po škole uplatníte, můžete využít i kariérového poradenství. Pomůže vám s volbou kariéry nebo poradí, v jakém oboru je největší šance získat zaměstnání.

Více informací na https://gaudeamus.cz/