Evropský den jazyků

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 168x
Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, platforma Library of Languages, pořádá druhý ročník celodenního festivalu Evropský den jazyků v Kampusu Hybernská

Festival různými způsoby představí desítky evropských i světových jazyků, živých i mrtvých, vyučovaných na Filozofické fakultě. Je určen všem zájemcům z řad studentů základních i středních škol a jejich učitelům, uchazečům o studium jazyků na FF UK, zájemcům o studium cizích jazyků obecně a o jejich efektivní učení, nadšeným průzkumníkům různých kultur.

Celodenní program zahrnuje následující:

• minikurzy desítek jazyků pro začátečníky;

• přednášky o jazycích světa;

• tipy, jak se učit cizí jazyky;

• jazykovou únikovou hru;

• interaktivní výstavu;

• hry a kvízy;

• celodenní nabídku jídla a pití z celého světa

• a další.

Vstup volný.

Na vybrané aktivity se bude možné předem registrovat.

Více informací na http://www.kampushybernska.cz/2019/08/23/evropsky-den-jazyku-2/