Studium ve Velké Británii

Vloženo: 1.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 175x
Baví tě se učit? Jsi zapálený/á do svého oblíbeného předmětu? Čekáš toho od vysokoškolského studia hodně? Zvažuješ bakaláře v zahraničí? Nebo tě naopak něco takového zatím ani nenapadlo? Studenti tří Britských vysokých škol ti představí své příběhy: co je vedlo k tomu studium v Británii zvážit, jak se tam dostali, co jim studium dává a co jim naopak bere.

Studium v zahraničí se může na první pohled zdát jako těžko dosažitelná meta, ať už kvůli vysokému školnému a životním nákladům nebo kvůli zdánlivé nedostupnosti předních světových univerzit „běžnému" českému studentovi. Ukážeme ti však, že tak tomu vůbec není, a že i Čech se zápalem pro svůj obor se může úspěšně vzdělávat na slovutných zahraničních univerzitách. Zároveň ti také upřímně povíme o překážkách, které jsou podle nás se studium v Británii spojeny, a rádi ti také odpovíme na jakékoli dotazy.

KDY: pondělí 9. září, 19 hod.
KDE: Skautský institut na Staroměstském náměstí, sál Minuta

Odkaz na facebookovou událost zde.