Přednáška o studiu v zahraničí

Vloženo: 28.2.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 253x
V rámci kariérového poradenství pro 3.a 4. ročník našeho gymnázia, proběhla v měsíci únoru přednáška o možnostech studia na univerzitě v Dánsku. Přednášku vedla slečna Helena Urbánková, která na dánské univerzitě studuje cestovní ruch. V rámci přednášky našim žákům slečna poreferovala o svém studiu v Dánsku, o způsobech výuky, přístupu učitelů ke studentům, o aktivitách v rámci školy, stejně tak i o zkušenostech se životem v Dánsku, o možnostech práce a brigád. Momentálně slečna Urbánková absolvuje odbornou praxi u agentury Scandinavian Study (www.scandinavianstudy.cz), která umožňuje studentům se dostat na zahraniční univerzity, jako například v Dánsku, v Anglii, ve Švédsku nebo i v Holandsku.