Pracovní portál DAYWORK.CZ

Vloženo: 9.1.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 529x
Drazí žáci, rádi bychom vám představili portál, www.daywork.cz, který by vás mohl zaujmout. Vznikl za podpory města a studentů ČVUT. Portál vám umožní během studií nasbírat krátkodobé zkušenosti z pracovišť jakou jsou kanceláře, hotely, obchody, restaurace, veletrhy, divadla a jiné eventy.

V čem je portál jiný? Hodnocení, která budete získávat po každé proběhlé brigádě přispějí k celkové atraktivitě vašeho profilu a tím i snadnějšímu přístupu k brigádám...později hodnocení budete moct využít jako certifikovanou přílohu k životopisu.

Brigády se vám budou zobrazovat dle nastavených kriterií, zkušeností a znalostí. V kalendáři si budete moct vyznačit dny, kdy máte školu či jiné aktivity a tak se vyhnete pročítání brigád v termínech, kterých by jste se nemohli zúčastnit. A co víc, budete mít možnost potvrzovat účast na brigádách přímo přes portál jednoduchým kliknutím "potvrdit brigádu" a brigáda bude vaše. Můžete se registrovat již nyní. Ve svém profilu proto uveďte co nejvíc informací. I několikadenní pracovní zkušenost může být dobrým impulsem pro firmy. Registrace na www.daywork.cz