Na týden vysokoškolákem!

Vloženo: 9.1.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 796x
Ve dnech 25. února – 1. března 2019 organizuje CEVRO Institut již devátý ročník unikátního vzdělávacího projektu, kde si středoškoláci mohou na týden vyzkoušet život studenta vysoké školy.

V rámci tohoto projektu se zaměřujeme na představení studia práva, ekonomie, politologie a mezinárodních vztahů. Naším cílem je seznámit středoškolské studenty především maturitních ročníků s předními akademiky, umožnit jim zažít styl výuky na vysoké škole a v neposlední řadě pomoci v rozhodování, jaký obor je pro ně ten pravý.

Co na účastníky čeká

• Zajímavé přednášky, semináře a diskuse
  • Řada špičkových odborníků (např.: JUDr. Tomáš Sokol, JUDr. Cyril Svobodaarm. gen. Ing. Jiří ŠedivýTomáš Pojar, M.A.prof. Ing. Josef Šíma, Ph.D.doc. Ivana Štenglová a mnoho dalších)
  • Nové kontakty, přátelé, nasměrování sebe sama (inspirace pro výběr oboru)
  • Certifikát absolventa garantující slevu na školném

Více informací a možnost přihlášení najdete přímo na stránkách akce Na týden vysokočkolákem. Přihlašování je možné pouze do 18. února 2019!