Písemné práce studentů

Vloženo: 10.10.2014 | Autor: Celko | Zobrazeno: 5659x

Čapkovské čtení 2015

Vloženo: 24.8.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 1368x
Dne 22.6. proběhl již sedmý ročník školního projektu Čapkovské čtení. Přečtěte si krátké ohlédnutí za touto akcí očima studentky druhého ročníku.

ČAPNITO

Vloženo: 9.6.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 746x
ČAPNITO je školní časopis Gymnázia bratří Čapků, ne jehož přípravě se podílejí především studenti semináře Žurnalistika, ale i další. Ponořte se do zajímavého vidění světa očima mladých lidí, kteří pro vás napsali zajímavé články, fejetony a sloupky, ale i básně.

Pražský kalich

Vloženo: 13.2.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 837x
V lednu 2015 proběhlo na našem gymnáziu školní kolo recitační soutěže Pražský kalich.

Topografie Prahy

Vloženo: 16.1.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 1596x
Ve školním roce 2014/2015 organizujeme školní projekt Literárně-historicko-umělecká topografie Prahy. Cílem tohoto projektu je zmapovat zajímavá místa hlavního města očima našich studentů a představit tato místa svým spolužákům a pedagogům.

Studentská Thálie

Vloženo: 5.12.2014 | Autor: admin | Zobrazeno: 1963x
Studenti gymnázia se letos zapojili do projektu STUDENTSKÁ THÁLIE. 11.3.2015 proběhlo na Nové scéně ND finále STUDENTSKÉ THÁLIE 2015.Texty dvou našich studentek, Anastázie Junové z 1.G a Mili Kudaevy ze 2.G, byly vybrány k autorskému přednesu.Jedním ze čtyř vítězných nominantů Ozvěn Studentské Thálie byl Ondřej Hrdlička ze 3.G., který kromě věcné ceny obdržel i prestižní výzvu ke spolupráci s předsedou Klubu pražských spisovatelů, Lubomírem Brožkem, a členem Mezinárodní federace novinářů, Petrem Koudelkou. Ondřejův text zaujal také členku poroty, renomovanou českou spisovatelku a překladatelku Radku Denemarkovou. Všem třem studentům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Čapkovské čtení

Vloženo: 16.11.2014 | Autor: admin | Zobrazeno: 907x
Čapkovské čtení je školní literárně-dramatický projekt, který pořádá naše škola. Prvotně se jedná o čtenářský maraton nejen děl slavných bratří, ale také autorského čtení našich studentů. Každoročně tento maraton obohacujeme o další program tak, aby si ho užili nejen studenti, ale i veřejnost, která je v tento den do školy zvána.

Školní časopis studentů Gymnázia bratří Čapků

Vloženo: 10.10.2014 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 1232x
Je zde několik čísel našeho školního časopisu Kečap.

Celkem: 8 článků